מרוץ המכינה השנתי הרביעי:

ביום שישי, 3 במאי 2019, התקיים המרוץ השנתי הרביעי של מכינת "אחד משלנו".

מרוץ זה מנציח את זכרם של סמ"ר ג'ורדן בן סימון, בוגר מחזור א' של המכינה ולוחם ביחידת אגוז שנפל במבצע צוק איתן. את סגן פיני כהן, קצין בסיירת גבעתי שנפל בפעילות מבצעית ברצועת עזה ושעל שמו נקראת המכינה, את סמ"ר שטו טספו, בוגר מחזור ה' של המכינה ולוחם בפלס"ר גולני, שנפל בעת מילוי תפקידו בתאונת דרכים בדרכו מאימון, את סרן אסף רמון, שעל שמו נקראת שלוחת "בית אסף" שבקיבוץ אלוני יצחק, את רס"ר הדס מלכאשעל שמה נקראת מכינת ניצוץ "אחת משלנו" שבקיבוץ גן שמואלאת האלוף במיל' וראש המוסד לשעבר מאיר דגן, נשיא העמותה הראשון ואת רונה רמון, שהיתה ידידת אמת ושותפה לדרך של מכינת "אחד משלנו"

המסלול המרהיב, שאורכו 5 ק"מ, חוצה את פנימיית הדסה נעורים וממשיך בריצה למול אחד מחופי הים היפים ביותר בארץ.

מאות רצים השתתפו במרוץ שעלה על כל הציפיות. ההתרגשות הרבה, הרוח הספורטיבית, הנוף המשגע, האווירה הקסומה ושמחת המשתתפים שיקפו היטב את רוח המקום ואת רוחם של האנשים הטובים שהשתתפו בו. 

כמיטב המסורת זו היתה חגיגה ספורטיבית מרגשת וחוויה מיוחדת במינה. להתראות בשנה הבאה!

 

 לסרטון המרוץ:

מרוץ המכינה הראשון - ביום שישי, 15 באפריל 2016, התקיים המרוץ הראשון של מכינת "אחד משלנו" שהיה לחגיגה ספורטיבית מרגשת ולתחילתה של מסורת מרוצי "אחד משלנו" במכינה.
מרוץ המכינה השנתי השני - ביום שישי, 7 באפריל 2017, התקיים המרוץ השנתי השני של מכינת "אחד משלנו" שכמיטב המסורת היה להפנינג ספורטיבי מיוחד ומרגש עם למעלה מ- 450 משתתפים.
מרוץ המכינה השנתי השלישי - ביום שישי, 13 באפריל 2018, התקיים המרוץ השנתי השלישי של מכינת "אחד משלנו" לזכרם של יקירי המכינה בהשתתפות מאות אנשים טובים שבאו לרוץ במסלול מרהיב לאורך הים ולהרגיש אחד משלנו.

קצת על יתר המרוצים:

 

חניכי המכינה אוהבים להשתתף, לפרגן ולתמוך במרוצים.

במהלך השנה משתתפים החניכים במספר מרוצים, כדוגמת:

 

"באנו לעשות שמח"- ישנם גם מירוצים שמזמינים אותנו ואנו מגיעים לפרגן ולעשות שמח כמו שרק המכינה יודעת.

 

קידום החינוך בישראל - אחד משלנו (ע.ר 580543817)

טלפון: 09-7674577  פקס: 09-7674588

מייל: info@one-of-us.org.il

כתובת: הדסה נעורים 4029800 (עבור מכינת אחד משלנו)

אחד משלנו